regulamin zamówień

Regulamin sklepu

 

 

Sklep Internetowy "TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DOLNEJ WISŁY" działający pod adresem www.tpdw.pl, prowadzony jest przez "TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DOLNEJ WISŁY W ŚWIECIU N / WISŁĄ" z siedzibą w Grucznie, ul. Młyńska 4, wpisaną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000060156. NIP: numer 559-16-66-790. Regon numer: 091616990.

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

 

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) do 6 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.
- lub przelew w ciągu 3 dni od daty otrzymania towaru

 

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 3 dni robocze.

 

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

10. Za zamówione towary Kupujący płaci:
- przelewem bankowym na konto sprzedającego przed lub po otrzymaniu towaru

 

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt dostawy:
10,00 zł - w przypadku płatności przelewem (przedpłata) - dotyczy książek
15,00 zł - w przypadku płatności przelewem dotyczy plansz
12,50 zł - w przypadku zamówienia łączonego

 

12. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DOLNEJ WISŁY”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.